Belső értékesítő / értékesítési asszisztens / kereskedelmi asszisztens feladatokra munkatársat keresünk

AZ Flex Kft.
Debrecen
2021. 05. 12.

Jelentős piaci szerepet betöltő, gépészeti szigetelőanyag nagykereskedés keres értékesítési csapatának megerősítéséhez munkatársat.

Ha szereted a változatos, kihívásokban bővelkedő munkahelyet egy gyorsan fejlődő vállaltcsoporton belül, és jól éreznéd magad egy nyitott, munkavállaló központú szervezetben, akkor ne habozz.

Kívánságra próbanapot is biztosítunk, amikor beülhetsz jövendőbeli székedbe és kollégánk segítségével beleshetsz jövőbeni a munkád rejtelmeibe.

Feladatok

  • Proaktív kapcsolattartás meglévő vevőkkel
  • Ajánlatok/rendelések menedzselése: ajánlatok adása, nyomon követése, rendelések visszaigazolása, feldolgozása, áruk szállítólevélen történő kiadása
  • Vevők igényeinek felmérése, proaktív termékajánlás
  • Vevőmenedzsment: új vevők felkutatása, meglévők megtartása
  • Új igények feltérképezése
  • Tanácsadás, termékek műszaki és alkalmazásbeli ismertetése
  • Termékek és szolgáltatások iránti érdeklődés felkeltése
  • Beszerzési rendelés előkészítése
  • Panasz és reklamáció kezelés
  • Iroda menedzsment: dokumentáció kezelés, adatbázisok karbantartása
  • Adatszolgáltatás hatóságok felé
  • Értékesítési célok elérése, forgalom nyereséges növelése

Elvárások

  • megbízható, pontos, hatékony és ÖNÁLLÓ munkavégzés
  • kreativitás, problémamegoldó képesség
  • műszaki érdeklődés
  • vidám, kommunikatív, enyhén extrovertált személyiség
  • pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök

  • épületgépészet területén szerzett bármely tapasztalat (pl. tervezés, kivitelezés, gyártás, forgalmazás)
  • ajánlatadási területen szerzett gyakorlat (pl. műszaki előkészítő, projekt asszisztens)
  • hasonló pozícióban eltöltött időszak
  • angol / német nyelvismeret, nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • ügyfélszolgálati gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, negyedéves prémiumok
  • Karrier lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, barátságos munkatársak
  • Szakmai továbbfejlődés lehetősége

Munka helyszíne: Magyarország, Debrecen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott