Telefonos kintlévőségkezelő munkatársat keresünk Debrecenben

Tapasztalattal vagy kellő temperamentummal rendelkező kollegákat keresünk!

Munkavégzés helye: Debrecen

Kezdés: azonnali kezdés

Munkaidő: Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony, irodai munkakör

Feladatok

  • Új munkatársunk feladata részletfizetési megállapodások megkötése telefonon, elmaradásban lévő ügyfelekkel telefonon történő kapcsolattartása, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Amit elvárunk, hogy légy határozott, proaktív, teljesítményorientált.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Amit nyújtunk az a folyamatos szakmai fejlődésed elősegítése, hosszútávú bejelentett munka, jó kereseti lehetőség alap + jutalékos fizetési rendszerben, teljes munkaidő, rövid péntek, jó hangulat!

Fényképes önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott