Debreceni márkakereskedés műszaki adminisztrátor kollégát keres

Autóméry Kft.
Debrecen
2021. 03. 30.

Az Autóméry Kft. a  Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák képviseletében 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat „ Műszaki adminisztrátor munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres műszaki adminisztrátor munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét a kereskedelmi és szolgáltató szektor ezen területén.

Feladatok

  • Pénztár teljeskörű kezelése
  • Számla háttéranyagok összeállítása, ellenőrzése
  • Számlák, iratok kezelése, rendszerezése
  • Munkavégzések teljes körű adminisztrációja: Munkalapok feldolgozása, árak ellenőrzése
  • Alapszintű raktári feladatok elvégzése, bevételezés, alkatrész nyilvántartás kezelése
  • Bejövő posta átvétele, érkeztetése, feldolgozása
  • Kimenő posta összeállítása, postázási ügyek kezelése
  • Bejövő és kimenő iratok, dokumentáció kezelése a vonatkozó minőségirányítási kézikönyv fejezetben meghatározott módon
  • Irattár kezelése
  • Ügyfelek fogadása, kapcsolattartás
  • Beérkező telefonhívások fogadása, kapcsolása, vendégfogadás
  • Folyamatos kapcsolattartás a műszaki és raktár vezetőkkel és a pénzüggyel

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok
  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Office programok ismerete
  • Önálló rugalmas munkavégzés
  • Összefüggésekben való gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló probléma megoldás
  • Türelem, empátia
  • Terhelhetőség
  • Debrecen és környéke lakóhely

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Márkakereskedésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Főállású munkakör
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Biztos cég háttere

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott