Szerviztechnikus kollégánkat keressük Debrecenben

A Lansoft Trade Kft.-be keressük szerviztechnikus kollégánkat, ahol stabil, versenyképes, és családias, jó hangulatú munkakörnyezetben lehet dolgozni, folyamatos fejlődési lehetőségekkel.

Feladatok

  • A szerződéses partnerek másológépeinek, multifunkciós berendezéseinek karbantartása, üzemeltetése, kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Másológépek, nyomtatók szervizelésének ismerete
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes stabil csapatban való munkavégzés
  • Folyamatos fejlődés lehetősége
  • Oktatások
  • Legújabb technológiák megismerése/használata
  • Versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott