Lottózó-trafik állás Debrecenben

TAMAGA PLUSZ Kft.
Debrecen
2021. 03. 16.

Debrecen Kassai úti Nemzeti Dohánybolt és Lottózóba keresünk fiatalos csapatba munkatársat.

9 órás műszak beosztással dolgozunk teljes munkaidős állás!

Az üzlet jelenleg 5:00-19:00 tart nyitva (korlátozások feloldása esetén 5:00-22:00) 2 műszakban, így azok jelentkezését várjuk akiknek a korai nyitás illetve a késő zárás nem jelent gondot. (Debreceni lakcím előnyös)

A lottó terminál kezeléséhez terminálkezelői vizsga szükséges amelyet a cég biztosít. Feltétele az online szintfelmérő vizsga sikeres teljesítése amelyre 2 hét áll rendelkezésre.

Fizetés br. 219.000 Ft/hó + műszak/vasárnapi/ünnepi pótlékok + béren kívüli juttatás

Rugalmas munkaidő beosztásunk van, emellett pedig bejelentett munkaviszonyt kínálunk.

Lottó terminál vizsga megléte vagy hasonló körben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent!

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal!

Feladatok

  • pénztárgép és számítógép használata
  • lottó terminál kezelése
  • vevők udvarias kiszolgálása
  • áruátvétel, folyamatos árufeltöltés
  • üzlet és környékének rendben és tisztán tartása, takarítása

Elvárások

  • önálló és csapatban való precíz munkavégzés
  • rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • jó kommunikációs készség, türelem, vevőorientáltság
  • érettségi vagy szakirányú képzettség
  • alapszintű angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott