Bérszámfejtő munkatársat keresünk Debrecenben

A NEXON Magyarország piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltatója BÉRSZÁMFEJTŐ MUNKATÁRSAT keres debreceni irodájába

Feladatok

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások

Akire szükségünk van:

  • Jól kommunikáló, alapos szakemberekre,
  • középfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • képességgel a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok gyakorlati alkalmazására,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyök

  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • NEXON programok ismerete,
  • Számviteli ismeretek,
  • Bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott