Karosszéria lakatos állás debreceni márkaszervizben

Autóméry Kft.
Debrecen
2021. 02. 23.

Karosszéria lakatos

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat karosszéria lakatos munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres karosszéria lakatos munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • Min. 2 éves igazolható szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció

 Előny:

  • A megadott munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Mestervizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott