Otthonról végezhető munkalehetőség

Ha a jelenlegi járvány közepette olyan munkát keresel, amit otthonról is végezhetsz, ha váltani szeretnél, vagy nincs munkahelyed, pár hét oktatás után a csapatunk tagja lehetsz.

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok

  • Családoknak segítesz. Átfogóan feltérképezheted pénzügyi helyzetükből adódó lehetőségeiket, rávilágíthatsz olyan tényezőkre, amelyek kockázatot jelenthetnek egy család életében. Mindezt akár személyesen, akár az otthonodból online, költségek nélkül.

Elvárások

Elvárások

  • középfokú végzettség érettségivel (diploma előnyt jelent)
  • jogosítvány

Előnyök

Előnyök

  • Előnyben részesítjük az értékesítési vagy a biztosítási területen felmutatható sikeres múltat. (Egyedi ajánlat, ügyfélállomány).
  • Banki termékek értékesítésében tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Személyes mentorod támogat a kezdetektől, kiemelkedő képzési rendszerünkben pedig a szakmához és a sikerhez szükséges minden tudást megadunk.
  • Hosszú távú, kimagasló jövedelemszerzési lehetőséget kínálunk, amit az első 1 évben stabilitást biztosító díjazási rendszerrel egészítünk ki. ( Akár 1.8 mFt/ év)
  • Magyarország piacvezető életbiztosítójának biztos háttere és versenyképes, innovatív termékportfoliója támogat abban, hogy a lehető legtöbbet hozhasd ki magadból.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános