Szemészeti magánrendelőbe/optikába egészségügyi asszisztensi állás Debrecenben

Orbi Dent Kft.
Debrecen
2021. 02. 15.

Magánklinikánkba talpraesett, önálló munkavégzésre képes, önmagára és munkájára igényes női csapattársat keresünk!

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk,és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el a fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Páciensek vizsgálatra való előkészítése
  • Asszisztencia a vizsgálatok során (pl.: műszerek, kellékek biztosítása, fertőtlenítése)
  • Pácienskezelő szoftver kezelése, betegadatok rögzítése, ambuláns lapok gépelése
  • Alapvető szemészeti ismeretek elsajátítása és berendezések alapszintű használata (ki-bekapcsolás, felvétel készítés)

Elvárások

  • Kedves
  • Motivált
  • Empatikus
  • Kommunikatív
  • Rendezett, igényes megjelenésű
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkező
  • Gyors gépírási képességű
  • Emberekkel szívesen foglalkozó munkatárs

Előnyök

  • Egészségügyi végzettség
  • Egészségügyi tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Szép környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Munkarend

  • Általános