A Mystery Visit Kft.-hez projektvezető, elemző pozícióba munkatársat keresünk debreceni csapatba

A Mystery Visit Kft.  projektvezető, elemző  pozícióba munkatársat keres debreceni csapatába.

A fényképes önéletrajzokat, magyar és angol nyelvű motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Feladatok

  • projektek szakmai koordinációja
  • riportok, jelentések készítése
  • ügyfél-kapcsolattartás
  • adminisztráció

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • rugalmasság, gyors, precíz munkavégzés, képesség csapatban történő munkavégzésre
  • nyitott, érdeklődő, gyorsan tanuló személyiség
  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata,
  • Statisztikai alapismeretek, Excel, SPSS ismerete
  • angol nyelv magas szintű ismerete, mind írásban és szóban

Előnyök

  • Piackutatási ismeretek
  • Ügyfél-kapcsolattartás területén tapasztalat

Amit kínálunk

  • gyors fejlődési lehetőség, és hosszú távú karrier cégen belül
  • hozzáférés a legmodernebb eszközökhöz, piackutatási technikákhoz
  • változatos, sokszínű munka, számos piac és szakterület megismerése
  • versenyképes fizetés
  • fiatal csapat, dinamikusan fejlődő cég

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott