Junior értékesítési szakértő kollégát keresünk Debrecenben

Lakoil Bt.
Debrecen
2021. 02. 08.

Pénzügyi értékesítő állás vár akár pályakezdő, akár gyakorlott értékesítő vagy!

Felejtsd el a szürke hétköznapokat, nálunk nem kell 9-től 17 óráig az irodában lenned. A Covid idején Online, távmunka lehetőség. Mi végig segítünk neked akár pályakezdő vagy, akár fejlődni szeretnél vagy szakmát váltasz. Mentor programunk keretében mindig fordulhatsz személyes tanácsadódhoz, vezetődhöz. Később karrieralternatívákat és előrelépési lehetőségeket is kínálunk.

Élj lazábban, keress jobban. Jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Az első évben egy szakértő mentor támogat abban, hogy sikerrel vedd az akadályokat a karrierutadon: segít reálisan felmérni lehetőségeidet és meghatározni a céljaidat. Mindemellett természetesen saját időbeosztásban, a saját elképzeléseid szerint dolgozhatsz, mint pénzügyi tanácsadó.
  • Az indulást anyagi támogatással és érdeklődőlistával segítjük, így a kezdetektől lehetőséged van építeni és bővíteni a saját ügyfélkörödet, és persze növelni a bevételedet és senior értékesítővé válni.

Elvárások

Önálló, tanulásra nyitott, empatikus gondolkodású tehetségre, kezdeményező, jó kommunikációs- és íráskészségű, határozott személyiséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • szeret keményen dolgozni a céljaiért,
  • van közép- vagy felsőfokú végzettsége,
  • szereti magát emberekkel körülvenni,
  • szeret beszélgetni, megérti az emberek problémáit.

Amit kínálunk

  • Otthonról is végezhető munkalehetőség
  • 100 napos szuper programmal alapozzuk meg a tudásodat (játékos, online fejlesztő képzések, specializálódás, tréningek)
  • Saját szakmai mentor segít neked
  • Anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez (fix+jutalékos bér)
  • Az Akadémián profi értékesítő leszel
  • Összehozunk igazi ügyfelekkel, igazi helyzetekben
  • Oktatásod online tananyaggal támogatjuk

Nagyon lelkesek vagyunk, igazi csapatként inspiráljuk egymást!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános