Raktárost keresünk debreceni gyártóüzemünkbe

AZ Flex Kft.
Debrecen
2021. 02. 03.

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége debreceni telephelyére keres raktáros munkatársat.

Leendő kollégánkat hosszú távra keressük gyártóüzemünk fejlesztése, a debreceni telephelyünk kapacitásának növelése céljából.

Feladatok

  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése, a szállításra váró anyagok előkészítése
  • Rakodásra használt gépi berendezések üzemeltetése
  • Gépi és kézi rakodás, valamint árumozgatás
  • Leltározást és készletellenőrzés

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett, legalább szakmai tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Pozitív, rugalmas, segítőkész személyiség
  • Jó műszaki érzék, építőipar iránti érdeklődés!

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány (beülős és gyalogkíséretes)
  • Lelkes, szorgalmas, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú munkahely, hivatalos foglalkoztatás
  • Versenyképes bérezés
  • Jó csapatszellem, kellemes légkör
  • Egy műszakos, nappalos munkaidő
  • Munkaidő: H-CS: 7:30-16:15, P: 7:30-15:00.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános