Debrecenben fémipari szakmunkás/segédmunkás feladatok ellátására munkatársat keresünk

AZ Flex Kft.
Debrecen
2021. 02. 04.

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége debreceni telephelyére, gyártóüzeme részére keres fémipari szakmunkás, segédmunkás kollégát.

Feladatok

  • a gyártóüzemben dolgozó csapat és a termelési folyamatok támogatása
  • fémmegmunkálás, a megfelelő gépekkel fémfeldolgozási feladatok elvégzése
  • gépek irányítása, felügyelete
  • áruszállításban, rakodásban való közreműködés

Elvárások

  • minimum 8 általános végzettség
  • fémipari munkában, vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • fémipari megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • gyártási folyamatok megértése, hatékony munkavégzés
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • gyártás területén szerzett egyéb tapasztalat
  • Debrecen környéki lakhely
  • munkavégzés iránti lelkesedés, szorgalom, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • biztos, hosszútávú munkahely, hivatalos foglalkoztatás
  • versenyképes bérezés
  • jó csapatszellem, kellemes légkör
  • egy műszakos, nappalos munkaidő
  • Szorgalmas, lelkes betanított / segédmunkást keresünk fémipari gyártóüzemünkbe!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános