PPC termékhirdető specialista munkatársat keresünk Debrecenben

Noteltrade Kft.
Debrecen
2021. 01. 27.

KEDVES LEENDŐ MUNKATÁRSUNK! HISSZÜK, HOGY PONT TE VAGY A MI EMBERÜNK!

Ha egy igazán fiatalos, lendületes, és egyben törekvő csapathoz szeretnél tartozni a legjobb helyen jársz!

Amennyiben ismered a 21. század hirdetési platformjait, és profin, vagy minimum haladó szinten kezeled azokat, Te vagy akit keresünk.

Feladatod, hogy monitorozd azon kulcsszavakat és termékcsoportokat (Search Console), amelyek iránt a “Tech piacon” megnövekedett a kereslet, javaslatot tegyél az iON Store értékesítési részlegének, és az adott költségkerettel és időintervallummal a legtöbbet hozd ki az általad managelt Ads és Facebook hirdetésekből. Ezt követően Analytics segítségével prezentáld a kampányaid sikerességét, vond le a következtetéseket.

Feladatok

  • Megvizsgálni az iON Store termék portfólióját, elemezni, összegyűjteni mely termékek és termékcsoportok azok, amelyekre érdemes hirdetni (barátod a Search Console és Analytics), és van pontencia a termékprofit maximalizálásában
  • Jelöld ki azt a kommunikációs csatornát, ahol a targetált célcsoport a leghatékonyabban vásárol.
  • Konfiguráld a hirdetést, készíts analízist arról, hogy hány embert érhetünk el, és különböző értékek mellett milyen eredményre számíthatunk.
  • Ügyelj a vezetők által megadott hirdetési keretösszeg és időintervallum betartására.
  • A megkezdett kampányt manageld, légy Te a gondos gazdája, és amennyiben szükséges bővítsd vagy csökkents az erőforrásokat.
  • Amikor lezárult a kampány elemezd ki (mennyit költöttünk, mit és mennyit adtunk el, mennyi hasznot vagy veszteséget realizáltunk).

Elvárások

  • Van már minimum 1 év hirdetéskezelői tapasztalatod
  • Analitikus gondolkodású vagy
  • Ismered az Ads-et és a Facebook hirdetéskezelőt
  • Nem idegenkedsz az új platformoktól(tik-tok, insta shopping, twitter, pinterest, snapchat)
  • Ismered a Search Console-t és az Analytics-et
  • Van benne értékesítői véna, “tudod mitől döglik a légy”
  • Követed az újdonságokat és trandeket
  • Tudod mit jelentenek az alábbiak: Keresési kampány, Display kampány, Shopping kampány

NE JELENTKEZZ, HA:

  • Életedben nem állítottál be Ads és FB hirdetést
  • Még kezdő vagy

Amit kínálunk

  • Eredmény alapú jutalékos bónusz
  • Önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válhatsz
  • Irodánk jól megközelíthető, központi helyen van
  • Igényes munkakörnyezetet teremtünk számodra
  • Céges korlátlan telefont és notebookot/macbookot biztosítunk munkádhoz
  • Munkaidőd 8:00 – 17:00 óráig tart (ezen időszak tartalmazza az étkezési időt)
  • Versenyképes fizetéssel várunk
  • Előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott