Értékesítési munkatárs / bolti eladó állás Debrecenen

Noteltrade Kft.
Debrecen
2021. 01. 27.

KEDVES LEENDŐ MUNKATÁRSUNK! HISSZÜK, HOGY PONT TE VAGY A MI EMBERÜNK!

Ha egy igazán fiatalos, lendületes, és egyben törekvő csapathoz szeretnél tartozni a legjobb helyen jársz!

Munkaidődben cégünk debreceni üzletében fogsz tevékenykedni, melynek kapcsán a vevők udvarias módon történő tájékoztatása, majd szakszerű kiszolgálása mellett, az árukészlet bemutatása és értékesítése egyaránt a feladataid közé tartozik. Az adminisztrációs feladatok mellett, a bolti kirakat rendezésében és az árukészlet folyamatos nyilvántartásában is számítunk rád. Légy igényes, ápolt és megnyerő!

Feladatok

  • Vevők szakszerű és kedves kiszolgálása
  • Telefonok és tartozékok bemutatása, ajánlása
  • Árukészlet folyamatos naprakészen tartása
  • A bolt eladóterének takarítása, kirakat rendben tartása
  • Értékesítési és adminisztrációs feladatok
  • Hibás készülékek felvétele esetén munkalap elkészítése
  • Szükség esetén kreatív tartalmak készítése
  • Éves leltárakban való segédkezés
  • Termék fogyás figyelése

Elvárások

  • Járatos vagy a bolti értékesítésben
  • Precíz és igényes munkát végzel
  • Jó kommunikáció képességgel rendelkezel
  • Szeretsz eladni, és ambiciózus vagy
  • Szeretnél fejlődni és érdekel a mobiltelefonok folyamatosan fejlődő világa

Előnyök

  • Mobiltelefonok ismerete
  • Tech világ szeretete
  • Telefonos kiegészítők mélyebb ismerete
  • Önálló és produktív vagy
  • Kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válhatsz,
  • Üzletünk a belvárosban, könnyen megközelíthető
  • Igényes munkakörnyezetet teremtünk számodra
  • Munkaidőd eltolt munkarendben valósul meg. Egyik héten 8:00 – 16:00, másik héten 11:00-19:00 óráig tart. (ezen időszak tartalmazza az étkezési időket is)
  • Versenyképes fizetéssel várunk

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott