Debrecenben mobiltelefon (elektronikai) szerviztechnikus munkakörbe kollégát keresünk

Noteltrade Kft.
Debrecen
2021. 01. 27.

KEDVES LEENDŐ MUNKATÁRSUNK! HISSZÜK, HOGY PONT TE VAGY A MI EMBERÜNK!

Ha egy igazán fiatalos, lendületes, és egyben törekvő csapathoz szeretnél tartozni a legjobb helyen jársz!

Cégünk profiljához illeszkedve, munkanapjaid menetét telefonok, tabletek, laptopok diagnosztizálása, javítása, majd a folyamat zárásaként ezen javítások tesztelése teszi ki. Az ehhez szükséges munkalapok elkészítése, rendszerezése, és azok tárolása szintén a te feladataid közé tartoznak. Ha már fiatal korodban is imádtad szétszedni, javítani, majd újra összerakni a készülékeket, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk elektronikai szerviztechnikus pozícióba.

Feladatok

  • Hibás telefonok, tabletek, laptopok diagnosztizálása, javítása, tesztelése
  • Beérkező készülékek és a hozzájuk tartozó munkalapok észszerű és átlátható kezelése, tárolása, szerkesztése
  • Használt készülékek teljeskörű bevizsgálása, hibák megállapítása, majd a javítás megtervezése és elkészítése
  • A javításhoz szükséges alkatrészek keresése, rendelése
  • Készülékek alkatrészekre bontása, majd ezek rendszerezése
  • Ügyfelek kezelése, tájékoztatása

Elvárások

  • Járatos vagy az elektronikában
  • Precíz és igényes munkát végzel
  • Ha nem ijedsz meg egy hőlégfúvó használatától
  • Szeretnél fejlődni és nem riadsz meg a komolyabb szervizelésektől

Előnyök

  • Önálló és produktív vagy
  • Több éves szervizes tapasztalat
  • Elektronikával kapcsolatos végzettség
  • Alaplapi szintű ismeretek
  • Forrasztási képesítés és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válhatsz,
  • Irodánk jól megközelíthető, központi helyen van
  • Igényes munkakörnyezetet teremtünk számodra
  • Munkaidőd 8:00 – 17:00 óráig tart (ezen időszak tartalmazza az étkezési időket is)
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott