Műszaki előkészítő állás Debrecenben

ViMarko Kft.

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye: Debrecen

2020. 12. 18. 12:54

Műszaki előkészítőt keresünk azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye: Debreceni irodánk, illetve alkalmanként a projektek látogatása

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Beruházások kivitelezési munkáinak előkészítése
  • Alvállalkozói és beszállítói árajánlatok bekérése, feldolgozása
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése és kezelése
  • Műszaki adminisztrációs feladatok ellátása
  • Építési naplóvezetés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább 1 év kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Vasbeton szerkezetépítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!