Karbantartó állás Debrecenben

Divinus Hotel Kft.

Karbantartó

Munkavégzés helye: Debrecen

2020. 12. 14. 13:45

A Hotel Divinus***** folyamatosan bővülő csapata pályázatot hirdet karbantartó munkakörre.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szálloda épületének, valamint az üzemeltetéshez szükséges gépek rendszeres ellenőrzése, karbantartása
  • Kisebb javítások elvégzése
  • Terv szerinti megelőző ill. éves karbantartási tevékenységek ellátása
  • A műszaki vezető által kiadott feladatok elvégzése
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Vendégorientált szemlélet
  • Önállóság, határozottság
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Kiváló csapat

A Pályázatokat írásban kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos