Karbantartó villanyszerelő állás Debrecen

A Pipelife Hungária Kft., a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója debreceni munkavégzéssel KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ munkatársat keres.

Feladatok

  • Műanyagipari üzemben előforduló villamos meghibásodások esetén hibák feltárása, elhárítása
  • Műanyagipari gépek, berendezések karbantartása

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • 2 év ipari termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Dolgozói mobiltelefon program
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Támogató, segítőkész munkatársak

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott