Építészmérnök /építész munkatárs kollégát keresünk Debrecenben

Nagyobb léptékű ingatlejfejlesztési projekjeink készítéséhez debreceni irodánk bővülő csapatába új építész munkatárs kollégánkat keresünk!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • számítógépes modellezés, rajzolás,
  • engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációk készítése,
  • tervdokumentálással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás,
  • mennyiségszámítások készítése, projektelőkészítés,
  • fentiekkel összefüggő, a vezető tervező által hatáskörébe utalt egyéb feladatok ellátás

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • gyorsaság, precizitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • ArchiCAD magabiztos kezelése és ismerete

Előnyök

  • látványtervező programok felhasználói szintű ismerete
  • BIM tapaztalat
  • néhány év építészirodai vagy tervezői tapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • változatos feladatok,
  • kellemes, nyugodt munkakörnyezet
  • megegyezés szerinti bérezés és egyéb juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Munkarend

  • Általános