Felszolgáló, pincér munkalehetőség Debrecenben

Debrecen szívében elhelyezkedő Belga Étterem és Söröző  a társasági élet egyik fő központja a városban. Hangulatában és kínálatában is különleges. Míg az étterem falain kívül a nagyváros lüktet, addig vendégeink, a több mint 100 éves múltra visszanyúló műemléki épület meghitt hangulatában fogyaszthatják el ebédjüket vagy éppen vacsorájukat, melyhez a belga sörök széles kínálatából választhatnak.

Ahhoz, hogy tovább tudjuk emelni szolgáltatásaink színvonalát, elkerülhetetlen, hogy új munkatárssal bővítsük csapatunkat, aki elkötelezett csapattagként segít minket ebben.

Feladatok

  • Az a’la carte ebéd és vacsora során a vendégek udvarias és színvonalas kiszolgálása, az ételek és italok ajánlása;
  • napi menüs vendégeink gyors és pontos kiszolgálása;
  • rendezvények esetén részvétel az előkészítésében és a lebonyolításában;
  • szoros kapcsolattartás az étterem és a szálloda többi munkatársával a hatékony munkavégzés érdekében.

Elvárások

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
  • igényesség, pontosság, megbízhatóság;
  • angol nyelv magabiztos használata;
  • józan életvitel és terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes fizetés;
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • dolgozói étkezés;
  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar Megye, Debrecen, Piac utca 29.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott