Közös képviselő munkavállalót keresünk debreceni társasházhoz

A 4032 Debrecen, Görgey utca 18. társasház közös képviselőt keres 2020 november 1 kezdéssel.

Társasházkezelő cégek ne jelentkezzenek!

Feladatok

  • az épület rendeltetésszerű használatának biztosítása és ellenőrzése (közüzemi számlák kezelése, közműszolgáltatókkal, hatóságokkal és egyéb ellenőrzési feladatokat ellátó cégekkel történő kapcsolattartás stb.)
  • a társasház közös helyiségeit érintő felújítási, karbantartási munkálatokra árajánlatok kérése
  • közös költség és bérleti díjak beszedése, szükség esetén jogi képviselő közreműködésével
  • folyamatos kapcsolattartás a társasház könyvelőjével
  • a társasház lakóközössége által megszavazott feladatok ellátása

Elvárások

  • társasházkezelői tanfolyam megléte
  • büntetlen előélet
  • felhasználói szintű PC ismeret

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános