Kereskedelem, értékesítés

Debreceni optikai szaküzletünkbe eladó/látszerész kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 09. 23. 13:25

Optikai üzletünkbe eladói munkakörbe talpraesett, önálló munkavégzésre képes, önmagára és munkájára igényes női csapattársat keresünk!

Amennyiben  szívesen csatlakoznál hozzánk,és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el a fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Vásárlók teljes körű udvarias kiszolgálása
  • Páciensek vizsgálatra  való előkészítése
  • Az optika és rendelő tisztán tartása
  • Optikai ismeretek elsajátítása és használata

Elvárások:

  • Kedves
  • Motivált
  • Empatikus
  • Kommunikatív
  • Rendezett megjelenésű
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkező
  • Emberekkel szívesen foglalkozó munkatárs

Előnyök:

  • Látszerész végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szép környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése