Mérnök, műszaki, villamossági

Projekt mérnök pozícióba villamosmérnök kollégát keresünk Debrecenben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
Fizetés: Bruttó 380000 - 480000 / hónap
2020. 09. 16. 13:59

Debreceni székhelyű cég, amely fejés és hűtés technológiai valamint tartástechnológiai gépek, berendezések forgalmazásával foglakozik, villamosmérnök/mechatronikai mérnök kollégát keres beruházások megvalósításában  koordinációs feladatok ellátására.

Szakmai gyakorlat előnyt jelent, az angol nyelvtudás nélkülözhetetlen.

Feladatok:

  • Irányító részvétel új beruházások megvalósításában - állattartó telepek korszerűsítése,új istállók építése.
  • Különböző szerelési, telepítési, tesztelési feladatok ellátása már meglévő partnereinknél.

Elvárások:

  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  • angol nyelvtudás
  • B kat jogosítvány
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés képessége

Előnyök:

  • Szakmai fejlődés lehetősége, hosszú távú foglalkoztatás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,rugalmas munkavégzés,céges telefon
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése