Álláslehetőség projektvezető pozícióba Hajdúszoboszlón

Az Aqua General Kft. csapata  PROJEKTVEZETŐ pozícióba keres munkatársat.

Feladatok

  • Projektek előkészítésében való részvétel, műszaki leírások, tervek kiértékelése
  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Építésvezetők és előkészítők munkájának koordinálása, irányítása,
  • Kivitelezési tevékenység nyomon követése, dokumentálása, és ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel, cégképviselet, kapcsolattartás a megrendelőkkel, és műszaki ellenőrökkel.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség építő vagy építészmérnöki szakirányon;
  • Építési munkák projektvezetésében való legalább 5 év szakmai tapasztalat, (vízépítés, közlekedésépítés, magasépítés)
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete,
  • FIDIC rendszerben szerzett gyakorlat,
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság; önálló munkavégzés,
  • Rugalmasság, határozottság,
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultságok közül legalább egy jogosultság megléte: MV-É; MV-VZ, MV-KÉ
  • jó kommunikációs képesség, csapat szellem,
  • jó szervezőkészség, együttműködési készség,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Lakhely: Hajdúszoboszló vonzáskörzetében

Amit kínálunk

  • Karrierlehetőség
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános