A Pharmaflight Nemzetközi Tudományos és Szolgáltató Központ recepciós munkatársat keres

PHARMAFLIGHT Zrt.
Debrecen
2020. 08. 18.

A PHARMAFLIGHT Nemzetközi Tudományos és Szolgáltató Központ keresi agilis, kedves, precíz és mindenre elszánt recepciósát, aki egy összeszokott csapat részeként tervezi hosszútávú karrierjét!

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • aktív angol nyelvtudás
  • B. kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • teljes munkaidős – munkaidőkeret, műszakbeosztássál

Feladatok

  • A recepció folyamatos és zavartalan működésének biztosítása és koordinálása felváltva a csapattársakkal
  • Általános ügyviteli feladatok ellátása: dokumentumkezelés, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése és a pénzügyi csapat munkájának támogatása
  • Telefonhívások megválaszolása és e-mailek kezelése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és partnerekkel
  • Ügyfeleink és vendégeink, diákjaink fogadása, bekészítések biztosítása
  • A cég gépkocsi flottájának ügyintézése
  • A cég munkavállalóihoz kapcsolódó HR feladatok (szabadságok intézése)

Elvárások

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • Kitűnő kommunikáció
  • Jó modor
  • Megbízhatóság
  • Precízség
  • Problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Együttműködési készség és csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Idegen nyelv(ek) folyamatos használatának lehetősége
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy megbízható hátterű és továbbra is fejlődő cégnél
  • Támogatás a betanulásban és a továbbfejlődésben

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát, a bérigény és betölteni kívánt állás megjelölésével együtt küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott