Szakmunka

Autószerelő állás Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
Fizetés: Bruttó 140000 - 210000 / hónap
2020. 08. 17. 10:32

Több mint 40 éve működő gépjárműjavító cég keres szakképzett autószerelőt!

Cégünk személygépjárművek karbantartásával foglalkozik, két debreceni telephelyünkön vállalunk: olajcserét, futómű javítást, általános javítást, karosszéria javítást, felkészítést műszaki vizsgálatra.

Feladatok:

  • Olajcsere, motor felújítás, futómű javítás, váltó javítás, felkészítés műszaki vizsgálatra.

Elvárások:

  • Szakképesítés, önálló munkavégzés, rugalmasság

Előnyök:

  • B kategórás jogosítvány, nagyfokú munkabírás, csapatmunkára való képesség, jó problémamegoldó készség, kiváló kommunkikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő (8 óra)
  • Jó hangulatú csapat
  • Fejlődési lehetőség
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése