Villanyszerelő állás Debrecenben

Pipelife Hungária Kft.

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Debrecen

2020. 08. 14. 10:41

A Pipelife Hungária Kft.., a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója debreceni munkavégzéssel műszakos VILLANYSZERELŐ munkatársat keres.

Feladatok

  • Elsődleges feladata az üzemben előforduló villamos meghibásodások elhárítása, az érintésvédelmi berendezések hibáinak soron kívüli elhárítása.
  • További feladatai közé tartozik a gépek beállítása, üzemeltetése.
  • Munkavégzés folyamatos három műszakos munkarendben.

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • 2 év ipari termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás egy gondoskodó munkáltatónál
  • Méltányos juttatási csomag
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Dolgozói mobiltelefon program
  • Kedvezményes sportolási lehetőség