Irodai adminisztrátor, projektasszisztens állás Debrecenben

Cégünk az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

  • irodai adminisztrátor, projektasszisztens

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva címre várjuk.

Feladatok

  • mezőgazdasági innovációs projekt teljes körű projektadminisztrációja, részvétel a szakmai munkában;
  • mezőgazdasági innovációs projekthez szakirodalom, kutatási anyagok online gyűjtése magyar és angol nyelven;
  • egyéb pályázati projektek adminisztrációja;
  • mezőgazdasággal kapcsolatos adminisztráció;
  • egyéb irodai adminisztráció.

Elvárások

  • középfokú angol nyelvtudás -elsősorban írásban
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • munkakörhöz kapcsolódó OKJ végzettség
  • MS Office kiváló felhasználói ismerete

A munkakör pályázati forrásból (GINOP-5.2.4- Gyakornoki program) kerül finanszírozásra az ezzel összefüggő feltételek a munkakör betöltéséhez a pályázati felhívás szerint:

  • 25 év alatti személy
  • legmagasabb iskolai végzettség OKJ bizonyítvány
  • Jelenleg nem folytat tanulmányokat felsőoktatási intézményben

Előnyök

  • projektasszisztensi, adminisztrátori tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkavégzés ideje heti 40 óra részben rugalmas munkaidőbeosztásban, a járványügyi helyzethez igazodva esetenként távmunka lehetőség
  • Fix bér + jutalék
  • Határozott időtartamú munkaszerződés 13,5 hónapra.
  • Munkakezdés tervezett ideje: 2020. október 15.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok