Kabinet FM Kft. munkatársat keres gondnok pozícióba

Kabinet FM Zrt.
Debrecen
2020. 07. 29.

A Kabinet FM Kft. 20 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattinva lehet.

Feladatok

  • Telephely tisztán tartása, rendezettségének fenntartása
  • A hozzá tartozó zöldfelületek öntözése, gondozása
  • A telephelyen felmerülő, egyéb gondnoksági teendők ellátása
  • Esetenként irodai kisegítőmunkák ellátása

Elvárások

  • Megváltozott munkaképesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • 4 órás bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Jó munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános