Fizikai, segéd, betanított munka

Karbantartó villanyszerelő kollégát keresünk hajdúszoboszlói 4 csillagos szállodába

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
2020. 07. 27. 11:48

Csapatbővítés céljából a Hotel Délibáb**** szálloda villanyszerelő végzettséggel karbantartó kollégát keres hosszú távra.

Feladatok:

  • A szálloda általános karbantartási, javítási feladatainak ellátása,
  • Napi karbantartások, villanyszerelő feladatok elvégzése,
  • Gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelése,
  • A szálloda wellness gépészetének felügyelete,
  • A vendégszobákban előforduló hibák javítása,
  • Víz - fűtési - elektromos rendszerek kisebb hibáinak javítása
  • Az előírt műszaki adminisztráció precíz vezetése,
  • Jó együttműködési készség más részlegek munkatársaival
  • Ügyeleti szolgálat ellátása
  • Műszaki diszpécser naplóba bekerülő hibák mielőbbi elhárítása
  • Személyre szabott tervezett megelőző karbantartási feladatok maradéktalan teljesítése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Villanyszerelő végzettség
  • Legalább két éves szakmai gyakorlat, szállodai tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, józan, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, probléma megoldó készség
  • Munkája során az anyaggal és energiával való szakszerű és takarékos gazdálkodás

Előnyök:

  • Festő, vagy hideg és melegburkoló szakmunkás végzettség
  • Szállodai karbantartásban szerzett tapasztalat előny
  • Uszodagépész

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely
  • teljes munkaidős, bejelentett állás
  • lendületes csapat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése