Kereskedelem, értékesítés

Független tanácsadó munkatársat keresünk Debrecen és környékén

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2020. 07. 21. 09:08

Debrecen, belvárosi irodánkba lendületes, fiatalos csapatunkba  független tanácsadót keresünk, aki lelkes, hatékony és lelkiismeretes munkájával hozzá tud járulni ügyfeleink teljes megelégedettségéhez.

Már 50 éve Európa meghatározó szereplője vagyunk .

Elérhetőek vagyunk online és offline piacvezető termékeinkkel.

  • Fizetés: 70.000-100.000 Ft / hó ( Gyakornoki idő alatt )

MUNKAIDŐ: Heti 20-25 óra

Feladatok:

  • Telefonok és levelezés kezelése
  • Igényfelmérés készítése
  • Szerződések kitöltése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresése

Elvárások:

  • 20 életévét betöltötte
  • Érettségi (Diploma előny)
  • Mellékállásban kíván dolgozni, főállás vagy iskolai képzés mellet
  • Empátia
  • Szeret emberekkel foglalkozni
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Előnyök:

  • Szeretnél dolgozni és új területen ki próbálni magadat ahol a munkádnak értéke van.

Amit kínálunk:

  • Könnyen megközelíthető, igényes belvárosi munkahely
  • Legalább 3 hónapos szakirányú felkészülést
  • Gyakornoki program lehetőség
  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzést
  • Változatos munkakör
  • Karrier lehetőség
  • Családias légkör, barátságos munkatársak
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Kötetlen időbeosztásban dolgozhatsz
  • + Jutalékos rendszer
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése