Szakmunka

Gépbeállító munkalehetőség Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 07. 13. 12:06

Debreceni csomagolóipari Partnercégünkhöz keressük Gépbeállító kollégájukat határozatlan idejű szerződéssel, előrelépési lehetőséggel!

Feladatok:

  • a gyártógépek szakszerű beállítása, átállítása, átszerelése a gyártási terv szerint
  • kisebb karbantartói feladatok ellátása
  • a gyártás elindítása, a gyártási terv végrehajtása
  • a gyártáshoz köthető adminisztratív munka elvégzése

Elvárások:

  • gépbeállítói, átszerelési tapasztalat
  • műszaki ismeretek
  • alapvető számítástechnikai ismeretek
  • 12 órás, többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • előrelépési lehetőség új gépsorok betanulását követően
  • határozatlan idejű szerződés
  • kiszámítható, egész éves műszakbeosztás
  • mozgóbér és cafeteria a próbaidőt követően
  • munkavégzéshez szükséges munkaruházat biztosítása és annak céges tisztíttatása
  • klimatizált és tiszta üzem
  • éves egészségügyi szűrővizsgálatok
  • debreceni munkavégzés
  • bejárástámogatás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése