Gyártás, termelés

Autófényező munkalehetőség Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 07. 07. 09:47

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat Autófényező munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autófényező munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, jövedelem igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • A megadott munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése