Raktározás, logisztika

Medvés Nagykereskedés raktáros munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 07. 02. 12:31

A régióban meghatározó Medvés Virágkötészeti Nagykereskedés raktáros munkatársat keres azonnali kezdéssel, debreceni munkahelyre.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • rendelések összekészítése, ki- és betárolása
  • megvásárolt termékek szállítása Budapestről Debrecenbe hetente néhány alkalommal

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • számlázó programmal szerzett gyakorlat.

Előnyök:

  • targoncavezetői engedély,emelőhátfal vizsga,
  • C kategóriás jogosítvány,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • saládias légkör,
  • bejelentett munkahely,
  • biztonságos, hosszú távú munka 1992-óta működő vállalkozásnál,
  • új, klímás tehergépjárművek (3,5-7,5 tonna).
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése