A Mystery Visit Kft, a Quercus cégcsoport tagja projektmenedzser pozícióba munkatársat keres

A Mystery Visit Kft, a Quercus cégcsoport tagja projektmenedzser pozícióba munkatársat keres.

Jelentkezés: a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, valamint motivációs leveleket a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • piackutatási projektek projektmenedzsmentje,
  • megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • árajánlatok készítése, nyomon követése.

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel magas szintű ismerete),
  • lényegre törő, jó kommunikációs készség,
  • felsőfokú, preferáltan gazdasági végzettség,
  • felsőfokú, gyakorlatban használható üzleti angol nyelvtudás
  • megoldás-orientált beállítottság, jó problémamegoldó készség, önállóság, terhelhetőség.

Előnyök

  • vezetői tapasztalat,
  • azonnali munkakezdés,
  • piackutatás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő munka,
  • kiváló munkakörülmények,
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • munkavégzés helye: Debrecen.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott