Kereskedelem, értékesítés

Gyakorlott telefonos értékesítő munkatársat keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 06. 03. 11:22

Kizárólag gyakorlattal rendelkező telefonos értékesítő 2 fő munkatársat keresek azonnali kezdéssel.

Debreceni lakosok jelentkezését várom. A munkavégzés  6-8 órában történik irodai körülmények között.

Bővebb felvilágosítás telefonon vagy e-mail-ben adok.

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű termékek értékesítése telefonon keresztül.

Elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség, jó kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Már a piacon bevezetett termék értékesítés.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése