Eladó munkatársat keresünk bevásárlóközpontban működő üzletbe

Amel-Ker Bt.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Nettó 150000 / hónap
2020. 05. 27. 09:50

Bevásárlóközpontban működő üzlet és bemutatóterembe teljes munkaidős eladó munkatársat keresünk.

Feltétel:

  • több éves kereskedelmi gyakorlat, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, önálló, felelősségteljes munkavégzésre alkalmasság.
  • Munkaidőkerettel dolgozunk, a munkanapok hétvégére is eshetnek a nyitvatartás miatt.

Fényképes önéletrajzot kérünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Áruátvétel
  • Termékek szakszerű bemutatása, értékesítése
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Készletkezelő program használata
  • Egyéb, kapcsolódó feladatok

Elvárások

  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Vevőorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Támogató csapat
  • Biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség