Kereskedelem, értékesítés

Telemarketing munkakörbe, home agent pozícióba kollégát keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 05. 22. 15:08

Svájci központú, európai országokban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális vállalat

Telemarketing munkakörbe

Home Agent

pozícióba megbízási szerződéssel új munkatársakat keres.

Feladatok:

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása,
  • Saját adatbázisból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül,
  • Jártas vagy a telesales-ben,
  • Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és a megrendelések rögzítése.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

  • Min. középiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Szeretnél otthonról dolgozni,
  • Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra,
  • Pozitív gondolkodású vagy, és udvarias a fellépésed,
  • Magabiztosan használod a számítógépet,

Amit kínálunk:

  • Eladások után fix jutalékban részesülhetsz,
  • Otthoni munkavégzés
  • Teljeskörű, online betanítás,
  • Stabil, multinacionális háttér.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése