Telemarketing munkakörbe, home agent pozícióba kollégát keresünk Debrecenben

Svájci központú, európai országokban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális vállalat

Telemarketing munkakörbe

Home Agent

pozícióba megbízási szerződéssel új munkatársakat keres.

Feladatok

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása,
  • Saját adatbázisból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül
  • Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és a megrendelések rögzítése.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Min. középiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Szeretnél otthonról dolgozni,
  • Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra,
  • Pozitív gondolkodású vagy, és udvarias a fellépésed,
  • Magabiztosan használod a számítógépet,
  • Jártas vagy a telesales-ben,

Amit kínálunk

  • Eladások után fix jutalékban részesülhetsz,
  • Otthoni munkavégzés
  • Teljeskörű, online betanítás,
  • Stabil, multinacionális háttér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott