A DMJV Városi Szociális Szolgálat állást hirdet gondozó munkakör betöltésére

Jelentkezni lehet az alábbi dokumentumok benyújtásával:

  • részletes szakmai önéletrajz, előző munkaviszonyok felsorolásával,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolata
  • Postai úton a Debrecen Megyei Jogú Város Városi Szociális Szolgálat 4032 Debrecen, Pallagi út 9. szám címére történő megküldésével.

Személyesen leadni a Debrecen Megyei Jogú Város Városi Szociális Szolgálat Titkárság, 4032 Debrecen, Pallagi út 9. alatt munkaidőben.

A borítékra kérjük ráírni „gondozó álláshirdetés”.

Feladatok

  • Idősek ápoló-gondozó otthonában, átmeneti intézményében gondozó feladatok ellátása.
  • Az önálló életvitelre már nem képes, vagy részben képes, általában időskorú ellátottak gondozási szükségleteinek biztosítása, pszichés egyensúlyban tartása.
  • Gondoskodik az ellátottak kulturált környezetének kialakításáról, rendjének, tisztaságának fenntartásáról (ágy, éjjeli szekrény, ruhásszekrény), otthonossá tételéről. Biztosítja az ellátottak gondozási szükségleteinek kielégítését (táplálás, tiszta ágynemű, fehérnemű, ruházat, testápolás) az ellátott aktuális állapotához mérten

Elvárások

  • Alap vagy középfokú iskolai végzettség,
  • szociális szakgondozó, szociális gondozó és ápoló, szenvedélybeteg gondozó, pszichiátriai gondozó, fogyatékkal élők gondozója, gerontológiai gondozó, demencia gondozó szakképzettségek valamelyike,
  • büntetlen előélet, valamint a Kjt. 20. § (2) bekezdés d) pontjában foglalt feltételeknek való megfelelés, amelyet három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni,
  • cselekvőképesség,
  • egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint az intézmény Kollektív Szerződése az irányadók.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott