Független tanácsadó kollégát keresünk Debrecen és környékén

Debrecen, belvárosi irodánkba lendületes, fiatalos csapatunkba  független tanácsadót keresünk, aki lelkes, hatékony és lelkiismeretes munkájával hozzá tud járulni ügyfeleink teljes megelégedettségéhez.
Kiemelten foglalkozunk Magyarországon igénybe vehető támogatások kihasználásával ezzel segítjük ügyfeleink céljaik elérésében.

Már 50 éve Európa meghatározó szereplője vagyunk.
Elérhetőek vagyunk online és offline piacvezető termékeinkkel.

MUNKAIDŐ: Heti 20-25 óra ( rugalmas munkarend )

További információk illetve a munkára való jelentkézés fényképes önéletrajzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Telefonok és levelezés kezelése
  • Igényfelmérés készítése
  • Szerződések kitöltése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresés

Elvárások

  •  20 életévét betöltötte
  • Érettségi (Diploma előny)
  • Mellékállásban kíván dolgozni, főállás vagy iskolai képzés mellet
  • Empátia
  • Szeret emberekkel foglalkozni
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Amit kínálunk

  • Könnyen megközelíthető, igényes belvárosi munkahely
  • Legalább 3 hónapos szakirányú felkészülést
  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzést
  • Változatos munkakör
  • Karrier lehetőség
  • Családias légkör, barátságos munkatársak
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Kötetlen időbeosztásban dolgozhatsz
  • + Jutalékos rendszer

Foglalkoztatás jellege

  • Ügynöki/MLM

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános