Kereskedelem, értékesítés

Debrecenben területi képviselőt keresünk

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 03. 10. 14:34

TERÜLETI KÉPVISELŐT KERESÜNK!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek optimális megvalósítása az adott régióban
  • Proaktív piaci fellépés, a meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • A kínálatban szereplő standard és exkluzív Orvostechnikai eszközök értékesítése
  • Árajánlatok készítése és utókövetése, kereskedelmi ügyletek megkötése és bonyolítása
  • Piaci információk követése és naprakész jelentése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség, hatékony, eredményorientált munkavégzés
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Önálló munkavégzés
  • Vezetői pozícióba továbblépés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése