Szakmunka

Bútorgyártásra keresünk asztalos kollégát Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 03. 10. 08:17

Munkájára igényes asztalost keresünk. 3-4 év tapasztalattal , preciz megbízható kollégát várunk.

Amennyiben szeretne egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként minőségi bútorokat készíteni, és egyedülálló terveket megvalósítani,várjuk jelentkezését!

Nem számít a kor, de fontos a lelkesedés és a precíz munka.

Kiemelt bérezés, igényes munkakörülmények, profi gépek, remek hangulat!

Feladatok:

  • Egyedi bútorok készítése.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, 2-5 év tapasztalat, jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Klimatizált munkahely, korrekt bérezés, bejelentett állás, juttatások.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése