Kereskedelem, értékesítés

Debrecen-józsai festékboltba eladó munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen-Józsa
2020. 03. 06. 11:14

A HAJDÚFESTÉK KFT egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás. Piaci pozíciónkat folyamatosan erősítjük, hogy még jobb szolgáltatással és még átfogóbb termékválasztékkal kivívjuk vevőink folyamatos megelégedettségét.

Ha Ön is egyetért ezen céljainkkal, tud és szeret vevőkkel bánni, hajlandó önállóan, szorgalmasan és becsületesen dolgozni, akkor örömmel várjuk Józsai festék szaküzletünkbe.

Feladatok:

  • festékek - vegyi áruk  - háztartási termékek kiskereskedelmi  értékesítése
  • az érkező áru pontos átvétele és bevételezése
  • javaslattétel  a vezetés felé az árképzésre
  • időszakos és éves leltár lebonyolításában való részvétel
  • kapcsolattartás a közületi vevőkkel
  • pénztári és áruforgalmi rendszer üzemeltetése, napi nyitás-zárás adminisztratív  végrehajtása
  • polcok feltöltöttségének  és kialakított rendjének ellenőrzése, utánrendelés
  • az üzlet belső tereinek kirakatainak tisztán tartása,  takarítás
  • munkabiztonsági és adó előírások maradéktalan betartása

Elvárások:

  • szakirányú képesítés
  • vevőcentrikus  gondolkodás, udvarias, segítőkész személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • hajlandóság szombati munkavégzésre, túlórára
  • munkaegészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • hasonló (kis)kereskedelmi egységben szerzett tapasztalat előny
  • debreceni vagy debrecen–józsai  lakóhely
  • középfokú kiskereskedelmi eladói végzettség
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése