Debrecenben az értékesítő csapatunkba új munkatársat keresünk

Tonerker Kft.
Debrecen
2021. 09. 16.

Lételemed, hogy beszélgess emberekkel és már rég rájöttél arra, hogy szívesen érvelsz és bárkit könnyen meggyőzöl.

Keresel egy biztos munkahelyet.

Van már felmutatható eredményed az értékesítésben, mert pontosan tudod, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy jöjjenek az értékesítési sikerek.

Ha minden vágyad az, hogy IT eszközöket és üzemeltetési szolgáltatást adj el nagyvállalatoknak, és veled mi is biztosan tovább tudunk növekedni, akkor lépj be a Tonerker-hez!

Feladatok

  • értékesítő feladatok

Elvárások

  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bérezés magas fix+jutalék!

Add meg az elérhetőséged, hogy felvehessük veled a kapcsolatot. Küld el a fényképes önéletrajzod!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott