Vendéglátás

Recepciós munkatársat keresünk Debrecenbe

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 02. 28. 16:22

Debreceni szépségszalonunkba recepciós munkatársat keresünk teljes/részmunkaidős foglalkoztatásban.

A szalon a Debreceni Egyetem főépülete közelében található, magyar és külföldi vendégkörrel rendelkezik, csendes, nyugodt környezetben, parkolási lehetőséggel. A munkatársi közösség összetartó, barátságos.

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen lennél csapatunk tagja!

Fényképes önéletrajzodat kérjük küldd el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Bejövő telefonhívások, e-mailek, chat üzenetek kezelése magyar és angol nyelven
  • Vendégek fogadása, kiszolgálásukkal kapcsolatos feladatok ellátása, információ-, és segítségnyújtás
  • Vendégek fizettetése
  • Közösségi oldalak kezelése
  • Postai ügyintézés, futárküldemények kezelése
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • A szalon rendjének, tisztaságának felügyelete

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete és aktív használata szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Rugalmasság
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése