Állatgyógyszertári asszisztens munka Debrecenben

A Vezér Állategészségügyi Centrum Kft. hosszú távra, fiatalos lendületes csapatba keres kollégát a gyógyszertár és petshop részébe. A debreceni cég 20 éve dinamikusan fejlődik, nagy ügyfélkörrel rendelkezik és az év minden napján nyitva tart.

Ha felkeltettük érdeklődését kérem küldjön fényképes önéletrajzot és néhány mondatos motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Állatgyógyszerek és felszerelések értékesítése
  • Árubeszerzés
  • Árumozgatás
  • Bolt rendben tartása
  • Adminisztráció
  • Kapcsolattartás nagykereskedelmi partnerekkel

Elvárások

  • Nagy fokú szellemi és fizikai terhelhetőség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Rugalmas munkabeosztás vállalása
  • Felelősségtudatosság
  • Ügyfélközpontúság, vevőbarát hozzáállás
  • Kedves,barátságos kommunikatív személyiség
  • Precízség, pontosság, megbízhatóság
  • Állatszeretet

Előnyök

  • Állatgyógyászati ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol, német nyelvismeret
  • B-kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk

  • Kimagasló munkakörülmények
  • Fiatalos csapat,családias légkör
  • Stabil hosszútávú munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott