Közgazdaság, bank, biztosítás

Pénzügyi tanácsadó állás Debrecenben-élj lazábban, keress jobban

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 05. 20. 11:26

Pénzügyi értékesítő állás vár akár pályakezdő, akár gyakorlott értékesítő vagy!

Felejtsd el a szürke hétköznapokat, nálunk nem kell 9-től 17 óráig az irodában lenned. Online, távmunka lehetőség.

Élj lazábban, keress jobban. Jelentkezz még ma!

Feladatok:

Összehozunk ügyfelekkel, hogy azonnal belevethesd magad a munkába:

  • professzionálisan összeállított ajánlataiddal keresed fel ügyfeleidet, akár Online is,
  • a számukra legjobb biztosítási megoldást kínálod majd,
  • innovatív értékesítési projektekben veszel részt.

Elvárások:

Önálló, tanulásra nyitott, empatikus gondolkodású tehetségre, kezdeményező, jó kommunikációs- és íráskészségű, határozott személyiséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • szeret keményen dolgozni a céljaiért,
  • van közép- vagy felsőfokú végzettsége,
  • szereti magát emberekkel körülvenni.

Amit kínálunk:

  • Otthonról végezhető munkalehetőség
  • 100 napos szuper programmal alapozzuk meg a tudásodat
  • Saját szakmai mentor segít neked
  • Anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez
  • Az Akadémián profi értékesítő leszel
  • Összehozunk igazi ügyfelekkel, igazi helyzetekben
  • Oktatásod tablettel és online tananyaggal támogatjuk
  • Nagyon lelkesek vagyunk, igazi csapatként inspiráljuk egymást
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése