Biztonságtechnikai kereskedő cég debreceni régióba keres területi képviselő kollégát

B Pont Kft.
Debrecen
2020. 01. 15.

Biztonságtechnikai kereskedő cég debreceni régióba keres területi képviselőt kereskedelmi munkakörbe.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A meglévő ügyfelekkel rendszeres, tervszerű kapcsolattartás,
  • A közvetlen munkatársakkal összehangolt szoros munkavégzés,
  • Új telepítő partnerek, rendszerintegrátorok és potenciális végfelhasználók felkutatása,
  • Folyamatos tájékozódás a biztonságtechnika területén lehetséges beruházásokról,
  • Az értékesítési feladatokkal együtt járó tevékenységek, riportok, árajánlatok pontos elkészítése, nyomon követése,

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Debreceni lakcím,

Előnyök

  • Angol nyelvtudás,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott