Vendéglátás

Szállodai recepciós állás Hajdúszoboszlón

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
2020. 01. 03. 11:28

Hajdúszoboszló egyik patinás 4*-os szállodája a Hotel Délibáb, csapatbővítés céljából keres új munkatársat.

Feladatok:

  • Front Office terület napi munkájának elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok
  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • A terület naprakész adminisztrációjának elkészítése
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítés-központú gondolkodás, kreativitás
  • Angol és német/vagy orosz, lengyel, román nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság, pontosság
  • Precíz munkavégzés, rugalmasság
  • Jó megjelenés, ápolt külső
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Értékesítés orientáltság
  • Gyors helyzetfelismerő, és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Hajdúszoboszlói vagy 40 km-es körzetében lévő lakhely

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség (idegenforgalmi, szállodaipari)
  • Hostware ismeret
  • MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, Outlook stb.)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Változatos munka
  • Színvonalas munkakörülmények
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése